Witam serdecznie,
Wszystkim przyszłym rodzicom polecam fachową pomoc przyjaznego centrum. Od przygotowania do porodu, po opiekę noworodka w domu.

Nie chodziłam do szkoły rodzenia, ale skorzystałam z oferowanej pomocy położnej z centrum. Spotkałam się z położną panią Wiolettą Judą (cudowna osoba), która opowiedziała o porodzie, odpowiedziała na wszystkie pytania moje i męża, drugie spotkanie odbyło się w szpitalu, gdzie położna pokazała salę porodową i wyjaśniła, co będzie się działo.

Gdy przyszedł moment porodu skontaktowałam się z położną, która przyjechała do szpitala i była ze mną do końca szczęśliwego rozwiązania. Położna bardzo wspierała mnie, prowadziła aktywny poród i motywowała cały czas mnie i męża do pracy. Dzięki temu poród przebiegł bardzo sprawnie i szybko, co skróciło mój ból. Obecność położnej, którą poznałam wcześniej dała mi duże poczucie bezpieczeństwa i dzisiaj nie pamiętam bólu. Również mąż uczestniczył aktywnie w narodzinach naszego dziecka.

Po powrocie do domu poprosiliśmy o pomoc, jak opiekować się nowo narodzonym dzieckiem. W szpitalu niestety, nikt nam nie pomógł. Pani Bożena, przyjechała tego samego dnia, kiedy wyszliśmy ze szpitala. Pokazała jak kapać dziecko, jak się nim opiekować i co dla mnie było najważniejsze jak karmić, karmić skutecznie. Miałam problemy z laktacją a dzięki pomocy, po dwóch dniach moja córka wspaniale jadła z piersi, a ja byłam spokojna, bo wiedziałam, że je. Z Każdą wątpliwością, pytaniem mogę w każdej chwili zadzwonić i uzyskam poradę i wsparcie. Chciałabym zaznaczyć, że pani Bożena Waluśkiewicz zajmuje się maluszkami z powołania, widać jak bardzo kocha dzieci i chce pomóc i im i rodzicom.
Dzięki wsparciu czuliśmy się z mężem pewniej podczas porodu i jako świeżo upieczeni rodzice
Jeszcze raz wszystkim polecam opiekę przyjaznego centrum, jest naprawdę przyjazne dla dzieci i rodziców.

Rodzice Alicji

(powrót)