Dzień dobry

Nazywam się Iwona, jestem mamą dwóch super dziewczynek Krysi i Ewy (7 i 2 lata). Ponieważ po urodzeniu Ewy okazało się, że maluszek z krwiożerczą lubością domagał się mleka i nie mając zębów był w stanie pogryźć moje brodawki, cierpiałam i próbowałam różnych sposobów (kapturki, itp.) aż do dnia kiedy miałam to szczęście, że spotkałam Bożenę Waluśkiewicz.

Pani Bożena Waluśkiewicz jest w 100% profesjonalistką. Jest konsultantem laktacyjny legitymizującym się odpowiednią praktyką i wiadomościami fachowymi, co w połączeniu z jej naturalną radością życia, życzliwością i ogromnym sercem skutkuje powodzeniem. Jej sposób bycia i podejścia do umęczonych, zestresowanych rodziców jest godny podziwu. Pani Bożena potrafi rzetelnie i fachowo wszystko wytłumaczyć, sprawnie przeprowadzić „naukę” przystawiania dziecka do piersi lub wskazania czasowej pomocy w postaci laktatorów, karmienia strzykawką, itp. Cenię sobie jej wiedzę popartą wielką pasją, zaangażowanie podczas każdego spotkania, solidność, dyspozycyjność i punktualność.
Bez cienia wątpliwości Pani Bożena jest osobą godną polecenia we wszystkich problemach związanych z laktacją.
Jeszcze raz serdecznie dziękuję za wszelką pomoc jaką otrzymałam! Do końca życia nie zapomnę miłych chwil związanych z karmieniem Ewy piersią „po przejściach”.

Pozdrawiam,
Iwona październik 2009

(powrót)